Block title
Block content

Hakkımızda

Türkiye’nin ilan ve alışverişte yeni adresi sonbazar.com, 2016 yılında yayın hayatına başladı. Sadece e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, her ne kadar yeni kurulmuş olmuş ol sakta Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformu olmayı hedeflemekteyiz.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Turing, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 8 kategoride hizmet veren sonbazar.com, İstanbul da bulunan veri merkezi ile 200 gb/s internet hızıyla da Türkiye’nin en gelişmiş altyapı sistemlerinden birine sahip.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen sonbazar.com, çalışmalarıyla tüm dünyaya örnek olmayı hedeflemektedir.

İşine aşk ve şevkle bağlı profesyonel ekibi, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sonbazar.com, kullanıcılarının, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.